Firma oferuje usługi w szeroko pojętym zakresie badań termowizyjnych.  W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na rozwiązania energooszczędne termowizja jest jedną z istotniejszych i bardziej skutecznych metod badawczych. Pozwala na szybkie wykrywanie zarówno poważnych wad termoizolacji jak i małych niedociągnięć. Zimne pomieszczenia, błędy w izolacji, nieszczelności instalacji hydraulicznych przestają być problemem. Zastosowanie termowizji na etapie budowy budynku pozwala wykryć i wyeliminować szereg błędów, których nie sposób uniknąć.

Nasza firma posiada pracowników przeszkolonych przez najbardziej doświadczonych specjalistów od termowizji w Polsce, zajmujących się termowizją od początku jej istnienia. Współpracujemy również z innymi firmami zajmującymi się energooszczędnością w budownictwie. Wykonujemy badania głównie w Warszawie i woj. mazowieckim. Przyjmujemy również zlecenia z innych części Polski.

Jeśli nie jesteś pewien czy badanie termowizyjne będzie właściwym rozwiązaniem w Twoim przypadku zadzwoń, a odpowiemy na Twoje pytania.

Wysyłanie formularza

Wystąpił błąd na serwerze

Wysłano formularz

Zamów badanie

Zamów badanie termowizyjne podając swoje dane kontaktowe oraz adres wykonania badania. Opisz co ma zostać zbadane. Zamówienie możesz również złożyć telefonicznie.

) 600 941 515 Termowizja

Badania termowizyjne w budownictwie wykorzystywane są do sprawdzania jakości i szczelności izolacji budynków. Są szybką, nowoczesną i niezawodną

metodą diagnostyczną...

Oferta